MIS ON BIORESONANTSMEETOD?

Bioenergeetiline uuring võimaldab kliendi jaoks lihtsalt ja valutult saada lühikese ajaga põhjalik ülevaade organismi tervislikust seisukorrast. On võimalik leida probleemseid kohti organismis, kus on tekkinud energeetilised blokeeringud ning saada ülevaade nende võimalikest põhjustest.

Kliendile on bioresonantsuuring mugav meetod, sest on võimalik uurida kogu organismi tervikuna, leida problemaatilised kohad, mis võivad põhjustada  vaevusi ning teha vajadusel teraapiat, anda individuaalseid tervenemist soodustavaid juhiseid ja meetodeid. Bioresonants teraapia abil saab toetada organismi loomulikku taastumist, viia organism tagasi normaalsesse, tervele inimesele loomulikku olekusse.

Bioresonantsseadme analüüsisagedus on 30-100 GHz, mis on inimkeha rakkudele iseloomulik võnkesagedus. Teraapia käigus viiakse madala sagedusega (alla 10 mWcm-2) elektromagnetilise mõjutamise tulemusel läbi keha rakkude võnkesageduse korrektsioon. Teraapia eesmärk on leida tervele rakule võõrad ehk patoloogilised võnkumised organismis ning anda tervendava sagedusega impulss, mis toetab keha eneseregulatsiooni tervenemise suunas.

Omski teaduskeskusest väljatöötatud bioresonantsseadmega läbi viidav terviseseisundi uuring põhineb kaasaegsel arvutipõhisel tipptehnoloogial, mis aitab efektiivselt leida ja leevendada terviseprobleeme juba väga varajases staadiumi

Meetod põhineb teaduslikel uurimistöödel, mis aitavad selgitada meie ümbruses toimuvaid bioloogilisi protsesse. Meetodi aluseks on teadmine, et kõigil elusrakkudel looduses on just neile omane võnkesagedus, mis negatiivsete mõjutuste korral muutub ja on seeläbi identifitseeritav. Lisaks aitab seade koostada individuaalse plaani terviseprobleemidest vabanemiseks.

http://www.npodial.ru/index.html

Seade on väljatöötatud Venemaal  koostöös Omski meditsiini  instituudiga.

Seadme sertifikaat

Valeom aparatuur on elektro- füsioloogiline seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv EC vastavussertifikaat: www.valeo-dial.ru/sertiv/p0000005.jpg

Vastuvõtule registreerimine: +372 522 0046

Vatuvõtu hind: 50 eurot/h