Metsamoori Suur Ravitaimelaager Naistele Libahundijooksuga

Toimumisaeg
19. juuli - 21. juuli

Sellel aastal on uuesti ja uudsesti (ilus on see sõnade sünnitamine 😃) tulemas võimalus võtta Aeg endale ja sulanduda ürgsesse Minasse ja loodusesse Võrumaa kuplite, metsade ja järvede vahel.
Laseme vabaks oma meeled ja keeled, sünnitame sõnu ja ilu, naudime vaikust ja kulgemist. Imetleme ennast ja üksteist. Lihtsalt oleme ja laseme tulla sellel, mis tuleb
Võrumaal, Veetka talus
19.juuli 12.00 -21 juuli 16.00 aastal 2021 (uute alguste aasta)
Õpime:
• Armutaimed ja afrodisiakumid eesti loodusest, armurohud, naistetaimed. Viljakuse, külluse ja „igavese nooruse“ taimed
• Naine, lapsed ja taimed. Kuidas suunata lapsi taimeusku, milliseid taimi nende tervise heaks kasutada
• Nõiataimed-maagilised, karismat mõjutavad taimed
Tunnetame ja kogeme
• Taime-ja hinge-ja mõtterännakud
• Rohkelt taimemeditatsioone
• Ürgnaiselikud protseduurid
• Maagilise järve-, tule-, hääle-, taime-, teerituaalid
• Trummiring ja libahundi jooks
Teeme
• Taimerohud pere varasalve (valmistame koos ja väestame)
• Oma ehete väestamise tseremoonia-(võta kõik oma armsad kulinad ja ehted kaasa)
Värske naturaalne taimegurmee Lõuna-Eesti parima koka Kaspari kulbist ja õnnestavad taimejoogid. Ööbimine ühiseselt taimetarekeses või oma telgiga tähistaeva all, kus hommikune sookurgede laul on garanteeritud.
Võta kaasa oma ehted, trumm, muud pillid ja puhas armastus
Veetka talus on mitmeid energeetiliselt tugevalt laetud kohtasid, mida võid ise tunnetada ja seal ka ennest laadida- akud täis ja meeled puhtaks.
Riietus: Vähem kangast, rohkem kulinaid ja tähenduslikke ehteid
Registreerimine: irje.karjus@gmail.com
Laagri osalustasu on 350 eurot, mis sisaldab muuhulgas vahendeid loodusrohtude valmistamiseks,  taimetoitu 7 x ja majutust(majutusvõimalused: 5 km eemal asuvas külalistemajas, taimetarekeses ühistes tubades madratsitel, välisõhus oma telgis või kiikedes.)

Laagrisse registreerimiseks on vaja teha esmakanne 100 eurot selgitusega: osalustasu laagris ja osaleja nimi ning kindlasti anda mulle meili peale sellest märku, lisades meilile ka oma telefoni numbri. Juhul kui riiklike piirangute tõttu laagrit korraldada ei saa, saab registreerimistasu kasutada edaspidi Metsamoori laagrites, koolitusteks või toodete  tellimiseks

LHV Loodusloome OÜ kontole EE077700771004695614 mille järgselt  saadan teile ka arve. Kui kanne tehtud, oledki laagriliste nimekirjas.

Enne laagrit või kohapeal tuleb maksta ülejäänud summa 250 eurot. Kes soovib arvet ettevõttele, siis palun saada ettevõtte nimi.

Eelmise aasta kogemus näitas, et paljud soovijad jäid siiski ootama järgmist aastat, sest kuigi maad ja  on meil kasutada palju, on siiski osalejate arv piiratud ning registreerimine laagrisse toimub ajalises järjekorras.

P.S Laagrisse tulekut peab sättima oma transpordiga, sest Veetka talu on ürgses looduses ja kohapeale bussiga ei saa.Tavaliselt on tulijad koopereerunud autode peale ja kõik on ilusti sujunud. Selleks saadan enne laagrit ühise listi kontakteerumiseks.

 

Seega kui soovid astuda taimemaailma maagilisse maailma, siis ootan sind laagrisse!

 

Põneva kohtumiseni

Rohelise armastusega

Irje

 

Metsamoori Suur Ravitaimelaager Naistele Libahundijooksuga

Loading Map....