1. MÜÜGITINGIMUSED

   

  1. Müügitingimuste kehtivus

   

  1) Müügitingimused kehtivad tervisekodu.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja TERVISE KODU OÜ (edaspidi Veebipood tervisekodu.ee ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

   

  2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad tervisekodu.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

  3) Veebipood tervisekodu.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.tervisekodu.ee .

  1. Hinnainfo

  1) Kõikidele ostudele lisandub kohale toimetamise tasu 3 eurot. Tellimus, mis on üle 100 euro, toimetatakse kätte tasuta.  Minimaalne tellimuse maksumus saab olla 15 eurot. Alla 15 euro tellimuse korral ei ole võimalik ostu sooritada.

  2) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

  3) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja Veebipood tervisekodu.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

  4) Veebipood tervisekodu.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.tervisekodu.ee .

  1. Tellimuse vormistamine

   

  1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

  2) Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine kassasse“

  3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.

  4) Tarneviis – ItellaSmartPOST – Keskmine tarne aeg 7 päeva.

  5) Märkige, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ning esitage tellimus, vajutades sellenimelisele nupule.

  6) Teile kuvatakse tasumiseks arve. Arvet saate näha igal ajal, logides sisse enda kliendikontole. Arve saadetakse ka Kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.

  7) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

  1. Müügilepingu jõustumine

   

  1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood tervisekodu.ee andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood tervisekodu.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub Veebipood tervisekodu.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

  2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

  3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Veebipoe tervisekodu.ee pangakontole.

  1. Tarne

   

  1) Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib veebipood tervisekodu.ee tellimuse tarnetingimustes ettenähtud aja jooksul ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

  2) E-poe veebilehel näidatud kohale toimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe tervisekodu.ee pangakontole.

  3) Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

  4) Veebipood tervisekodu.ee ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood tervisekodu.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

  1. Tagastamisõigus

   

  1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastada saab juhul, kui kaup on praak, riknenud või ei vasta tervisekodu.ee kodulehel olevale tootekirjeldusele. Lepingust taganemise korral maksab kauba tagastamisega seotud kulud Ostja.

  2) Tagastatav kaup peab olema kasutamata, täiskomplektne ja originaalpakendis, pakend ei tohi olla lõhutud või vigastatud. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

  3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille võib esitada vabas vormis ning saata see aadressile tervis@tervisekodu.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

  4) Ostja peab Veebipoele tervisekodu.ee kauba tagastama viivitamatult pärast avalduse esitamist või hiljemalt sellele järgneva 30 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

  5) Veebipood tervisekodu.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel, kauba eest tasutud summa.

  1. Vääramatu jõud

  1) Veebipood tervisekodu.ee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood tervisekodu.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

  1. Isikuandmete töötlemine

  1) Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohale toimetamiseks.

  2) Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks.

  3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Ostja on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.tervisekodu.ee .

  4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

   

  1. Pretensioonide esitamise kord

   

  1) Veebipood tervisekodu.ee poolt müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

  2) Ostja peab puuduse ilmnemisel Veebipood tervisekodu.ee-le pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest, lisades digitaalselt või paberkandjal arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

  3) Veebipood tervisekodu.ee ei vastuta

  – Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote kasutusjuhendi eiramisest, toote mittenõuetekohase või mitte eesmärgipärase kasutamise ja hoiustamise tulemusena,

  – toote normaalse kulumise eest.

  4) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile tervis@tervisekodu.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

  5) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

  11.Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

  Kui Veebipood on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Ostja võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

   

  1. Toote lisamine Ostukorvi

  Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Lilleveed“), millel on omakorda alamkategooria (nt „Raudrohu lillevesi“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

  Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist alla lahti tulevad kastis või vajutage “Luubi märgile”. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

  Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

  Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele “Valikuid” muutma. Ostutehingu vormistamine

  Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

  Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Kaubale lisandub tarnetasu

  Valige makseviis – kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

  Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

  Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

  2.Tellimuse eest tasumine

  Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

  Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist TERVISEKODU OÜ arveldusarvele.

  3.Kauba kohale toimetamine

  Kogu kaubale kehtib  transpordi tasu  3 eurot. Tellimused, mis on üle 100 euro, toimetatakse kätte tasuta – Keskmine tarne aeg 7 päeva.

  Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

  4.Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

  TERVISEKODU OÜ vastutab veebipoes tervisekodu.ee müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Tootele pretensioonide esitamise tähtaeg on tootel olev  säilivusaeg . Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

  TERVISEKODU OÜ on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole tervis@tervisekodu.ee , koos leiame lahenduse!

  1. Konfidentsiaalsus

  TERVISEKODU OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

  Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist tervisekodu.ee andmebaasist.

  1. Kontakt

  Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +372 522 0046 või tervis@tervisekodu.ee . Kirjadele vastame 24 h jooksul.

  Saadetised saadame ItellaSmartposti pakiautomaatidesse.

  Keskmine tarne aeg 7  päeva. Mõningatel juhtudel võib veidi kauem kuluda.